INFORMACE PRO RODIČE

ORGANIZAČNÍ A HYGIENICKÁ OPATŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

pro školní rok 2020 - 2021

Nikdo s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID - 19 nesmí do mateřské školy vstoupit

(zvýšená tělesná teplota, kašel, náhlá ztráta chuti, jiný příznak akutní infekce dýchacích cest).

DBEJTE PREVENTIVNÍCH OPATŘENÍ A DOPORUČENÍ:

• ROUŠKY JSOU POVINNÉ VE VNITŘNÍCH PROSTORECH ŠKOLY (NETÝKÁ SE DĚTÍ MŠ A ZAMĚSTNANCŮ ŠKOLY)
  • DODRŽUJTE OD OSTATNÍCH 2 m ROZESTUP
  • POUŽÍVEJTE DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDEK NA RUCE
  • KAŽDÉ DÍTĚ BUDE MÍT VE SVÉ PŘIHRÁDCE V ŠATNĚ VLASTNÍ ROUŠKU V IGELITOVÉM PYTLÍKU
  • NEDÁVEJTE DĚTEM DO MŠ HRAČKY Z DOMOVA
  • DĚTI SI IHNED PO PŘÍCHODU DO TŘÍDY PŮJDOU DŮKLADNĚ OMÝT RUCE

JAKÉ AKCE PRO DĚTI PLÁNUJEME NA MĚSÍC LISTOPAD:

• SBÍRÁME DOBŘE NASUŠENÉ PEČIVO PRO ZVÍŘÁTKA V ZÁCHRANNÉ STANICI ZRANĚNÝCH A HANDICAPOVANÝCH VOLNĚ ŽIJÍCÍCH ZVÍŘAT JARO - JAROMĚŘ. DĚKUJEME ZA PŘÍSPĚVKY. RÁDI POMÁHÁME.

• 11.11. HRA O SVATÉM MARTINOVI

• 24.11. PODZIMNÍ BÁL LESNÍCH SKŘÍTKŮ, VÍL A VESELÝCH STRAŠIDÉLEK (V PŘEVLECÍCH)

• TVOŘENÍ Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ "CO NÁM PODZIM PŘINÁŠÍ", VÝROBA ADVENTNÍHO VĚNCE

• UČÍME SE TŘÍDIT ODPAD - DIVADÉLKO PRO DĚTI (hrají učitelky) "JAK SI PEJSEK ZRANIL V LESE NOŽIČKU O ODHOZENOU PLECHOVKU"

PŘEDŠKOLIČKA ZŠ STUDNICE:

URČENO PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI

• ZMĚNA VZHLEDEM K PANDEMII KORONAVIRU COVID 19 A VYHLÁŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU

• "ŠKOLIČKA" A SETKÁVÁNÍ S PANÍ UČITELKOU Z 1. TŘÍDY ZŠ JE PROZATÍM ODLOŽENO.