Kvůli zhoršující se epidemiologické situaci budou roušky povinné od 10.9. uvnitř budov v celé České republice.

Střih na ochranné roušky s drátkem – Príma receptář.cz

Od 10.9.2020 musí mít děti v prostorách školy mimo třídy roušky.

Plaga: Roušky budou povinné ve škole všude mimo třídy

„To plošné opatření, které má mít platnost pro společné vnitřní prostory pro celou Českou republiku, tak je podle mých informací Ministerstvem zdravotnictví koncipováno v duchu opatření, které jsme ve školách avizovali v rámci manuálu pro společné prostory. To znamená, že by se to nemělo týkat výuky ve třídách a učebnách, ale mělo by to být nošení roušek uvnitř škol, to znamená na chodbách. V podstatě v tom režimu, který jsme znali na jaře a který byl koncipován i v rámci manuálu pro oranžový kód,“ prohlásil na dotaz Seznam Zpráv ministr Robert Plaga.

AKCE PLAVÁNÍ

Od 2. září vždy ve středu ( 9x ) budeme jezdit do Náchoda na plavecký výcvik.

Cartoon childhood dream 21289

S sebou plavky ( ne šortky , bermudy ), mýdlo, ručník.
Autobus bude stavět na těchto zastávkách:
Studnice ....................... 7.10 hodin
Řešetova Lhota  ........... 7.17 hodin
Lhotky ............................7.20 hodin
Kramolna .......................7.22 hodin

Pokud bude dítě nastupovat na těchto zastávkách nebo bude čekat v Náchodě u bazénu, prosíme, napište smsku vyučujícímu.

Autobus bude označen na předním skle nápisem  PLAVÁNÍ.

Na plavání jezdí celá škola. Při zmeškání autobusu je proto nutné dopravit vašeho plaveckého přeborníka do bazénu ( a tam předat některému pracovníkovi bazénu ), případně ho nasměrovat na 9.30 hodin do školy.

Po návratu do školy v 9. 30 hodin budeme pokračovat ve výuce.