Úvodní setkání  budoucích prvňáčků

Ve čtvrtek 4.11. k nám do 1.třídy zavítali předškoláci. Vyzkoušeli si, jak se sedí v lavici, prohlédli si učebnice. Ve třídě se seznámili s naším třídním maskotem - kocourem Felixem, kterého jsme využili při představování.

Na koberci nám "pršela" písmenka, ze kterých si všichni zkusili složit své jméno. Pak jsme se vrátili do lavic. Prvňáci ukázali, jak už umí číst a předškoláci pozorně poslouchali a vyplnili pracovní list. Budoucí prvňáci si vyzkoušeli práci s interaktivní tabulí.

Závěrem samozřejmě nechyběl "pokec" s kamarády.

Těšíme se na další setkání v prosinci.

Prvňáci a paní učitelka